Malý Jakubáček 16.9.2023

Letošní ročník našeho turnaje, který pořádáme u nás doma v Církvici, proběhl 16.9.2023 na víceúčelovém hřišti v Jakubě. Turnaje se zúčastnilo 49 družstev ve 4 kategoriích minivolejbalu. Výsledky našich týmů byly výborné, děti hrály s chutí a radostí a po turnaji byly všechny děti za své výsledky odměněny. V anketě o nejlepšího hráče/hráčku turnaje byly z našich děti oceněni: Štěpánka Holcová, Matyáš Štolba, Nela Vaňková, Anabel Backová. Velký dík patří všem pomocníkům na akci, kdy přišli pomáhat nejen rodiče našich dětí, ale i členové volejbalového oddílu a především dík našim odchovancům, kteří na nás nezapomínají a strávili s námi prosluněnou sobotu.

VŠEM, KDO JSTE TAM BYLI, AŤ JAKO HRÁČI ČI JAKO POMOCNÍCI A I JAKO DIVÁCI DĚKUJEME a těšíme se zase příště


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *